Cetaphil PS – Lipoaktywny Krem Nawilżający

Większość kobiet wytrwale poszukuje skutecznie nawilżającego kremu do twarzy. Owoce takich poszukiwań bywają różne, czasem udaje nam się znaleźć coś w miarę sensownego, a czasem kupujemy totalny bubel. I w tym pierwszym przypadku po zużyciu opakowania kremu zwykle szukamy upragnionego ideału dalej. Jakiś czas temu odkryłam produkt, który ma wszystkie cechy idealnego kremu poszukiwanego przeze mnie kilka ładnych lat. Poznajcie Cetaphil Lipoaktywny Krem Nawilżający – kosmetyk, który jest moim numerem 1.

Czym mnie zachwycił?

Intensywne nawilżenie

Krem zapewnia skuteczne, intensywne nawilżenie skóry. Jest to najlepszy poziom nawilżenia z jakim do tej pory miałam styczność. Używałam wielu produktów z różnych przedziałów cenowych i moim zdaniem Cetaphil sprawdza się w tej kwestii najlepiej. Problem suchej skóry znika całkowicie raz na zawsze.

Pielęgnacja i regeneracja skóry

Skóra po aplikacji kremu jest gładka, aksamitna i przyjemna w dotyku. Przy regularnym stosowaniu kremu zauważalna jest poprawa kondycji skóry oraz wyrównanie jej kolorytu. Skóra wygląda na zdrową i lśniącą jak z reklamy. Krem widocznie poprawia stan naszej skóry – nie jest to pusta obietnica producenta.

Dobra współpraca z podkładem

Krem ułatwia rozprowadzanie podkładu na twarzy. Nie przyczynia się do powstawania plam na twarzy ani do rolowania podkładu. Można powiedzieć, że stanowi on nawilżającą bazę pod makijaż. Różnica w efekcie końcowym makijażu po zastosowaniu kremu Cetaphil jest wyraźna. Krem gwarantuje promienny wygląd twarzy i poprawia ogólny efekt końcowy całego makijażu. Niewielka ilość pudru matującego po aplikacji kremu sprawia, że twarz wygląda naturalnie, świeżo i zdrowo.

Ochrona przed mrozem i wiatrem

Z kremem Cetaphil nawet największy mróz i wiatr nie jest nam straszny. Krem tworzy na twarzy powłokę ochraniającą skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Skutecznie zapobiega wysuszeniu i odmrożeniu skóry, dzięki czemu skóra niezależnie od pory roku jest gładka i lśniąca.

Dobre wchłanianie

Krem dobrze wchłania się w skórę. Nie pozostawia na twarzy lepkiej warstwy, lecz aksamitny efekt wygładzenia. Chwilę po aplikacji skóra może się świecić, jednak kilka minut później staje się delikatnie lśniąca.

Czy krem ma jakieś wady?

Moim zdaniem ten krem nie ma ani jednej wady. Wszystko jest na swoim miejscu. Nawilżenie jest naprawdę widoczne i cera szybko odwdzięcza się ładnym wyglądem. Nie widzę w tym produkcie całkowicie nic, co można byłoby uznać za jego wadę.

Podsumowanie

Krem Cetaphil idealny jest dla osób poszukujących naprawdę intensywnie nawilżającego kosmetyku. Uważam, że na chwilę obecną śmiało można określić go mianem najlepiej nawilżającego kremu dostępnego na rynku. Mam nadzieję, że Cetaphil raz na zawsze pomoże Wam pozbyć się problemu z suchą skórą. Serdecznie polecam.

 

Jakiego kremu do twarzy aktualnie używacie?