Eveline Cosmetics Nail Salon 9w1 Total Action – skoncentrowana odżywka – serum do paznokci

Która z nas nie marzy o pięknych paznokciach? Z pewnością wiele z Was wielokrotnie zastanawiało się co zrobić, żeby paznokcie przestały być łamliwe i kruche, a zaczęły być naszą wizytówką. Do tej pory używałam przeróżnych odżywek do paznokci i przeważnie żadna z nich nie robiła z paznokciami tego co gwarantował producent. Koleżanka ze studiów której paznokcie wcześniej były w opłakanym stanie podpowiedziała mi na jaki produkt powinnam zwrócić uwagę, jeśli chcę mieć mocne i długie paznokcie. I właśnie wtedy dowiedziałam się o istnieniu odżywki Eveline Cosmetics 9w1 Total Action.

Jak działa Eveline 9w1 Total Action?

 Paznokcie są mocniejsze i twardsze

Mam wrażenie, że dzięki odżywce płytka paznokcia stała się grubsza i twardsza. Wcześniej moje paznokcie były strasznie cienkie, dosłownie jak z papieru. Teraz stały się o wiele mocniejsze. Wyglądają tak, jakby zostały wzmocnione dodatkową pogrubiającą powłoką.

 Paznokcie przestają być łamliwe

Jeżeli należycie do grupy kobiet, które nigdy nie były posiadaczkami długich i naturalnych paznokci, to ta odżywka może okazać się dla Was prawdziwym wybawieniem. Osobiście nigdy nie byłam w stanie zapuścić długich paznokci. Wiecznie łamały się i rozdwajały jak szalone. Ta odżywka sprawiła, że pierwszy raz w życiu mogłam pochwalić się długimi i naturalnymi paznokciami.

 Paznokcie rosną szybciej

Mam wrażenie, że odkąd zaczęłam stosować tę odżywkę moje paznokcie rosną w bardzo szybkim tempie. Wcześniej paznokcie „stały w miejscu” i ich wzrost był dosłownie minimalny i ledwo zauważalny.

 Paznokcie nabierają zdrowego wyglądu i połysku

Po około dwóch miesiącach stosowania odżywki usłyszałam od kuzynki, że moje paznokcie „zrobiły się jakieś ładniejsze”. Dopiero wtedy przyjrzałam się paznokciom bliżej i zauważyłam, że nabrały zdrowego połysku. Stały się lśniące i wyglądały bardzo zdrowo.

-=

Czy odżywka ma jakieś wady?

 Bolące opuszki palców

Wadą którą zaobserwowałam były bolące opuszki palców,  gdy nie zastosowałam się do instrukcji stosowania odżywki. Przyznaję bez bicia, że chciałam przedobrzyć i przyspieszyć efekt i trzeciego dnia zamiast zmyć dwie nałożone wcześniej warstwy, to dołożyłam kolejną. Nie dałam rady spać i myślałam, że zwariuję z bólu. Teraz wiem, że jednak warto stosować się do instrukcji stosowania danego produktu 😛 Gdy używacie odżywki w sposób wskazany na opakowaniu, problem bolących opuszków palców i paznokci nie powinien się pojawić.

 Pogorszenie stanu paznokci po odstawieniu odżywki

Inną wadą którą zaobserwowałam po zużyciu pierwszego opakowania Eveline 9w1 Total Action było lekkie pogorszenie stanu paznokci. Miałam wrażenie, że stały się bardziej łamliwe i wracały powoli do stanu sprzed kuracji. Kupiłam kolejne opakowanie którego używam raz w tygodniu i paznokcie wyglądają ładnie i zdrowo. Jednak obawiam się, że po całkowitej rezygnacji ze stosowania odżywki stan paznokci może się pogorszyć.

Zdania na temat tej odżywki są bardzo podzielone. Nie brakuje jej zwolenniczek, jak i przeciwniczek. Do której grupy Wy się zaliczacie? Koniecznie dajcie znać czy testowałyście już  tę odżywkę i jakie macie zdanie na jej temat.