Konkurs z okazji pierwszych urodzin bloga

Czas leci jak szalony i przyszła pora na wspólne świętowanie. Chciałabym zaprosić i zachęcić Was do udziału w konkursie z okazji pierwszych urodzin The Smell of Beauty. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków – niespodzianka. Konkurs trwa od dzisiaj tj. 15 marca do 20 kwietnia 2017 r. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie „Co sprawia, że czujesz się piękna i kobieca?” Odpowiedź należy umieścić w komentarzu pod tym postem wraz z adresem e-mail na który zostanie wysłana ewentualna informacja o wygranej. Zwycięzcą zostanie autor najciekawszej i najbardziej kreatywnej odpowiedzi.

Udostępnienie informacji o konkursie, polubienie fanpage The Smell of Beauty mile widziane, lecz nieobowiązkowe. 🙂

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest Elwira Tymczyszyn – autorka bloga The Smell of Beauty, będąca jednocześnie fundatorką nagrody.
 2. W konkursie mogą brać udział osoby fizyczne zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Konkurs trwa od 15 marca do 20 kwietnia 2017 r.
 4. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie „Co sprawia, że czujesz się piękna i kobieca?” w komentarzu pod postem konkursowym.
 5. Zwycięzca zostanie wybrany w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu i powiadomiony o wygranej drogą mailową.
 6. Koszt wysyłki nagrody do zwycięzcy konkursu pokrywa organizator konkursu.

Nagrodę otrzymuje Pani Izabela Cetera, serdecznie gratuluję! 🙂

 • Gratuluję rocznicy 🙂 I trzymam kciuki za kolejne miesiące!

 • Anna D

  Piękna i kobieca czuję się, kiedy jestem zrelaksowana i wypoczęta 🙂

 • Izabela Cetera

  Czuje się piękna, gdy mnie w tym utwierdza moja druga połowa i nie ważne czy to prawda, najważniejsze, że dla Niego taka właśnie jestem.Czuje się piękna gdy wysypiam się czy posiłki z miłością doprawiam.Czuje się jak motyl i ma młodość ulotna jak skrzydła motyla odfrunie bezpowrotnie w sina dal…Lecz wzniecam siłę by ciało swe ku przemijaniu zbuntować.Ta siła z wnętrza mego blask piękna wydobywa.Dbam o siebie być piękną Gdy w sobie wszystko akceptuje wszystko mnie dookoła adoruje.Gdy Ukochany buziakiem mnie budzi i moje piękno nigdy się nie nudzi.Czuje się piękna , gdy spełniam marzeniami w Jego oczach jak lustro widzę ten blask uwielbienia…Kobiecość łatwo określić na podstawie wyglądu:długie włosy, makijaż, czerwone paznokcie i wysoki obcas.Kobiecość kojarzy mi się z pięknem , wrażliwością , sposobem mówienia, patrzenia…Kobieta , która jest pewna własnych sił i wartości i nie zwraca uwagi kusa spódniczka czy krzykliwym makijażem jest dla mnie naprawdę kobieca.Staram się te pierwiastki kobiecości odkrywać i pielęgnować w sobie „kobiecość”.Lubię być kobieca i dobrze mi z ta świadomością .

 • Marysia

  Gratuluję! Życzę zacięcia blogowego i kolejnych owocnych lat z blogiem 🙂

 • „Nie jest moją odpowiedzialnością byś piękną. Nie żyję w tym celu. Moja egzystencja nie polega na tym, jak bardzo atrakcyjną mnie widzisz.” 😉

 • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę kolejnych lat blogowania i rozwijania pasji! W moim przypadku to nie co a raczej kto sprawia, że czuję się piękna. Bez mojej rodziny nigdy nie byłabym tą osobą którą jestem, więc dzięki nim czuję się piękna.

 • można dużo pisać, że kosmetyk, że ubranie, że odpoczynek i relaks. Ale tak naprawdę, czuje się piekna i kobieca, kiedy patrzy na mnie mój mąż 🙂 To w tym wzroku widze swoje odbicie. W dresie, czy w ładnej sukience – to jest mało istotne. Bo nie ważne jak wyglądasz, ważne jak się czujesz, a ja dzięki mężowi czuje że jestem piękna i kobieca 🙂
  Wszystkiego Najlepszego 🙂

 • Piękna i kobieca czuję się, gdy mój mąż patrzy na mnie z uśmiechem wariata, gdy widzi mnie spoconą i brudną po całym dniu pracy.

 • Gratuluję i życzę powodzenia w dalszym blogowaniu 🙂

 • Gratuluje! 🙂 I oby tak dalej, bo blog jest piękny i bardzo wartościowy.

 • Super dzieciaczki

  Gratulacje i wielu lat blogowania ci życzę 🙂

 • Karolinao

  Piekna i kobieca czuje sie kiedy mam czas dla siebie, mogę sie odprezyc w wannie pelnej piany z dobra muzyka i lampka wina.

 • Ja niestety nie mogę wziać udziału w konkursie – dobór kosmetyków muszę kontrolować, na większość mam uczulenie. Ale życzę powodzenia wszystkim startującym!

 • Macierzynstwo-raz!

  najlepszego i powodzenia w dalszym blogowaniu 🙂

 • Gratuluję urodzin! Nie mam innego pomysłu na odpowiedź, niż powiedzieć: to, że jestem sobą 😉
  Pozdrawiam,
  Szufladopółka

 • podwojne_zycie_veroniki

  Czuję się piękna i kobieca każdego dnia, gdy wstaję rano i wiem, że wszystko zależy ode mnie. Nie potrzebuję makijażu i sukienek, chociaż nie stronię od pomalowanych ust i podkreślonych rzęs. Lubię słuchać komplementów ale nie są mi potrzebne abym wiedziała, że wyglądam dobrze. Po prostu kocham być sobą i to mi daje poczucie piękna i kobiecości na każdym kroku.
  Udostępniam informację o rozdaniu na FB: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1886666538285947&id=100008278577170&pnref=story
  Życzę kolejnych pięknych okazji do świętowania i wielu lat blogowania!

 • Anna Złotkowska

  Gratuluję i życzę kolejnych lat blogowania. A odpowiedź to: absolutna akceptacja mnie w oczach męża 😀

 • Claudia Pudernik

  Brawo! Oby tak dalej <3
  życzę powodzenia wszystkim, którzy biorą udział w konkursie.
  Niech wygra najlepszy! 🙂

 • Co sprawia, że czuję się piękna?
  Wyspanie i dobry nastrój. Brak trosk i niepotrzebnie stresujących sytuacji. Wewnętrzny spokój i zadowolenie z samej siebie. No i chyba najważniejsze: pełne akceptacji i miłości spojrzenie kochanej osoby. 😍

 • Czuję się kobieca gdy robię sobie moje małe domowe SPA. Domowa maseczka z kurkumy, miodu i cytryny. Nakładam ogórki na powieki i słucham ulubionej muzyki, lub słucham audiobooka. Czuję się kobieco gdy na wieczorną imprezę maluję usta na czerwono czy mocnym różem. Podkreślam oko kreską i wychodzę do znajomych. Czuję się kobieco gdy mój facet nie puszcza mojej dłoni, mówiąc że nigdy już tego nie zrobi. W tych momentach czuję się najbardziej kobieco i pięknie ! <3

 • powodzenia!! a Tobie kolejnych sukcesów 🙂

 • Powodzenia wszystkim:)

 • Łodyżka Blog

  Obchodzimy prawie razem urodziny 🙂 Stu lat ! Czuję się kobieco kiedy widzę jaką stworzyłam przestrzeń dla siebie i sowich najbliższych. Kiedy wiem że są przy mnie autentyczni, mogą się czuć komfortowo, rozwijać. Lubię tworzyć i dawać innym siłę do działania. Wtedy czuje się super kobieco. Oczywiście kiedy wyjdę od kosmetyczki ze świeżą henną też jest super !

 • Nie wierzę, że Ty dopiero rok urzędujesz w blogosferze! Dałabym sobie rękę uciąć, że masz o wiele dłuższy staż! 🙂
  Za niedługo i ja będę świętować pierwsze urodziny Zołzy! 🙂

 • elka

  Kobiecość to piękno, które ja czuję i docenienie przez mojego mężczyznę.

 • powodzenia! 🙂

 • Izabela Cetera

  serdecznie dziękuję za konkurs za nagrodę.Wow, jestem mile zaskoczona.Dziękuję