Największa perfumeria w Europie? Znajdziesz ją w Paryżu!

Pola Elizejskie są najbardziej obleganym przez turystów miejscem w Paryżu. Liczne restauracje, teatry, kina i ekskluzywne sklepy kuszące luksusowymi ekspozycjami przyciągają tłumy ludzi z całego świata. Wśród tych wspaniałych miejsc jedno w szczególności wzbudza ogromne zainteresowanie osób kochających perfumy i kosmetyki – SEPHORA. I to jaka Sephora!

Ogromna powierzchnia perfumerii

Jest to największa perfumeria w Europie i nie da się ukryć, że 1500 m2 powierzchni z półkami przepełnionymi rozmaitymi zapachami, kosmetykami i produktami do pielęgnacji robi wrażenie. Można tam znaleźć ponad 150 marek z całego świata. Na półkach znajduje się około 700  zapachów. Przy takiej ilości rzeczywiście można mieć problem z wyborem jednego modelu perfum. Na szczęście można liczyć na fachową poradę wykwalifikowanych pracowników, którzy w sposób profesjonalny i niezwykle ciepły podchodzą do każdego klienta.

Choreografia w perfumerii

W ciągu roku perfumerię odwiedza podobno aż 6 milionów gości! Wyobrażacie sobie te tłumy?! Genialnym pomysłem na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów stała się improwizowana choreografia wykonywana przez personel sklepu. Aż cztery razy dziennie, przy wejściu do sklepu, sprzedawcy tańcząc i klaszcząc w rytm muzyki, przyciągają uwagę przechodniów, zachęcając do odwiedzenia tego magicznego królestwa zapachów. Można przeżyć tam prawdziwy perfumowy zawrót głowy.

Zobaczcie sami!

0

1

2

Sephora Champs Elysees

4

5

6

7

8

9

Make up forever Sephora

10

Sephora taniec personelu 1

Sephora taniec personelu 2

Sephora taniec personelu 3

Sephora taniec personelu 4

Sephora wejscie 0

Sephora wejscie 1

Kto z Was chciałby wybrać się do największej perfumerii w Europie? Może mieliście już okazję odwiedzenia tego bajecznego miejsca i robienia tam zakupów? Jeśli tak, to jakie są Wasze wrażenia?