Stila Waterproof Liquid Eye Liner

Większość z nas przynajmniej raz w życiu próbowała stworzyć idealną kreskę na powiece. I efekty tych prób bywały różne. Czasem wychodziło strasznie nierówno, ale zdarzało się też pewnie, że kreska wyglądała naprawdę przyzwoicie. I pewnie zauważyłyście, że efekt jaki osiągałyście w dużej mierze zależał od eyelinera, którego użyłyście. Jakiś czas temu przypadkiem udało mi się trafić na najlepszy eyeliner jakiego do tej pory używałam. Ten eyeliner to Stila Waterproof Liquid Eye Liner. Czym wyróżnia się na tle innych eyelinerów? O tym będzie dzisiejszy wpis, zapraszam serdecznie.

2_new

ZALETY

Intensywny czarny kolor

Eyeliner pozwala stworzyć idealnie czarną kreskę. Odcień czerni jest głęboki i bardzo ładnie wygląda na powiece. Jeżeli lubicie intensywną czerń na powiece, to myślę, że będziecie zachwycone tak jak ja.

Super trwałość

Stila Waterproof Liquid Eye liner jest eyelinerem wodoodpornym. Testowałam go w aqua parku i najlepsze jest to, że po kilku godzinach zabawy w wodzie był nieruszony. Nic się nie rozmazało, nic się nie roztarło. Kreska wyglądała identycznie jak w momencie jej narysowania.

Nie kruszy się

W przypadku większości eyelinerów prawdziwą zmorą jest ich osypywanie się i kruszenie. Ten eyeliner nawet po kilku godzinach nie osypuje się i wygląda dokładnie tak jak w momencie jego aplikacji.

Łatwość użycia

Stila Waterproof Liquid Eye liner stabilnie leży w dłoni i z jego pomocą dość prosto stworzyć precyzyjną kreskę. Myślę, że nawet niewprawiona osoba będzie w stanie narysować równą, wymarzoną kreskę. Oczywiście do takiego produktu w pisaku trzeba się przyzwyczaić, ale wydaje mi się, że kiedy traficie na ten produkt, to długo nie będziecie chciały zmienić go na inny.

Ostra końcówka

Końcówka o ostrym zakończeniu umożliwia narysowanie idealnie wywiniętej i cieniutko zakończonej kreski. Dzięki takiej końcówce możliwe jest precyzyjne narysowanie kreski blisko linii rzęs. Mówi się, że cienkie końcówki przeznaczone są dla profesjonalistów, jednak w przypadku tego produktu ostra końcówka eyelinera stanowi ogromną zaletę.

WADY

Trudno zmywalny

Jeżeli podczas rysowania kreski coś pójdzie nie tak, to nie tak łatwo zmyć szybko eyeliner z powieki. Oczywiście doskonała trwałość tak jak wspomniałam wcześniej jest jego ogromną zaletą, jednak w sytuacji awaryjnej, kiedy w pośpiechu malujemy kreskę, możemy mieć problem z jego szybkim zmyciem i poprawieniem kreski.

Cena

Cena eyelinera to ok. 90,00 zł. Nie należy on do produktów najtańszych, jednak jeżeli zależy Wam na wysokiej jakości produktu i gwarancji, że nic się nie rozmaże na twarzy, to bez wątpienia jest to produkt godny polecenia i wart tej ceny.

Czym mnie zachwycił?

Stila Waterproof Liquid Eye Liner to produkt idealny. Intensywna czerń, precyzja i znakomita trwałość, to cechy sprawiające, że nie ma on sobie równych. Sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych i śmiało można powiedzieć, że nie rusza go nic. Jeżeli szukacie sprawdzonego eyelinera, to bez wątpienia warto wypróbować Stila Waterproof Liquid Eye Liner, do czego Was serdecznie zachęcam.

Macie swój ulubiony eyeliner, który śmiało możecie polecić innym?

 • Domowy Klimacik U Madzi

  Już byłam chętna na wypróbowanie, ale cena mnie zszokowała 🙂

  • Cena nie należy do najniższych, ale produkt jest naprawdę fantastyczny 🙂 Używam go już od roku i sprawuje się znakomicie 🙂

 • Ja mało się lubię z płynnymi linerami. Wolę kredki 🙂 Pamiętam jakiś czas temu z Benefit wszedł do sprzedaży nowy eyeliner z tą śmieszną końcówką. To cholerstwo zmyć z powiek, to było dopiero wyzwanie 🙂

  • Haha! Pamiętam ten eyeliner z Benefit jeżeli o tym samym myślimy 🙂 Taka skośna, gumowa końcówka? Zmycie tego eyelinera z powiek bez pomocy mydła, dobrego płynu do demakijażu i szorowania graniczyło z cudem 😛

   • Dokładnie. Malowanie nim było trudne, ale dopiero zmycie to było nie lada wyzwanie!

    • I z tego co pamiętam końcówka eyelinera zawsze szybko zasychała 😛

 • Paulina

  Chyba nie poradziłabym sobie z nim 😀

  • Jeśli ja sobie z nim radzę, to każdy sobie z nim poradzi heh! 🙂

 • Kamil Radlak

  Niektórym dziewczynom pasują te kreski, ale nie wszystkim. Dlatego nie zawsze trzeba iść na siłę z modą. Ale nie ma co, czasem fajnie wyglądają.

  • Warto dopasować typ kreski do kształtu i wielkości oka 🙂 Jak najbardziej, nie każdemu kreski pasują, ale bardzo często jest to rezultat braku umiejętności i precyzji 🙂

 • Ewa Kamińska

  Ja mam swoją ulubioną kredkę. I to narazie wystarcza 🙂

 • Może się skuszę wypróbować, choć mam już swój sprawdzony i ulubiony, ale zawsze może być lepszy. 🙂

 • Magdalena Moczulska

  Nie używam eyelinerów, ale jak się zdecyduję to wybiorę ten.

 • Byłby super dla moich oczu, które są bardzo wrażliwe i ciągle łzawią i swędzą. Nie chodziłabym przynajmniej jak panda 😛

  • Mam ten sam problem 😛 Moje oczy też wiecznie łzawią i ciężko znaleźć produkty, które się nie rozmazują 🙂